• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Windows Se7ven

simaps07

Kaos Veritus Dextroyer
Se shpejti del Sistemi i ri Operativ i Microsoft (shpresojme te mos e vonoj deri ne 2011)


Cfare mendoni per te
A e keni instaluar
Ju pelqenPo VISTA?
 

Alchohole

Moderator!
Me kete windows Vista sme ka pelqyer mua personalisht.E kam hequr menjhere dhe e kam rivendosur XP.Tek Vista e vetmja gje qe me ka pelqyer jane Themsat dhe ajo me dritare 3D.Ishte mjaft moderne.Mirepo nga anet tjera sme ka pelqyer aspak.Keshtu tani per tani mbaj XP!
 

sec_l

NJERI I THJESHT
Windows 7 per mendimin tim ja vle , une e kisha Vista e nderova XP dhe tani e kam W7 dhe ja vle sme ka dhene asnje errorr deri tani kam 4 muj qe e kam dhe ja vle eshte shume me i mire se vista dhe me shkon shume mire .
 
Private conversations
Help Users
    Top