• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Teatri i Kukullave

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Kujton se jam piktor eee....
Gjenerali Graks i Katallanit....
Mbreteresha e pertacis...
7 kecat....
Ju kujtohen keto... ? :qeshje: ,padyshim qe po !

Teksa po lundroja ne internet befas kujtova si kam kaluar pran Televizorit nje pjes te femijerise.
Mezi prisja te Dielen qe ne oren 10:00 te shikoja Teatrin e Kukullave, e hapa kete teme per te risjelle edhe njehere ato kujtime, ti ndajme dhe te qeshim bashke.
Te thjeshta perrallat teatrale por plot kuptim dhe interpretim, shijim te kendshem.

Postoni tituj, video, frekuenca, shprehje, mbresat dhe kujtimet tuaja ...

Ja po e nis un i pari:me perrallen Qerosi dhe katallani.

 
Redaktimi i fundit:

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Teatri i Kukullave

min 5:45
Ja...
pa brire ti je mbret,
pa brire ti je pasha,
pa brire eshte edhe moda LOL LOL
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Teatri i Kukullave

Kesulkuqja :)

 
Titulli: Teatri i Kukullave

Pavarsisht se me cfare kualiteti i shikonim atehere,cdo gje na dukej e realizuar bukur.Programet e tilla jane ato me te cilen kinematografia shqiptare mberthente mbas vetes plote femije .Tani qe i shohim kuptojme sesa me deshire dhe admirim i ndiqnim kto filma,ndoshta se programet ishin te kufizuara dhe jepeshin shume rralle.Ndersa sot ,brezi i femijeve te sotem jane mberthyer mbas kompjuterave e internetit ,dhe harojne te paralelizojne moshen me aktivitetet e tyre.

 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Teatri i Kukullave

O lejlek sqepkallam, neser mbrema je i ftuar, se bardhoshja ka ditlindjen, he pra fol, a je i gzuar......sa fiksim e kam pas kte.

 

Didi

C'est la vie.
Ndër të preferuarit e mi, këto treja.

Kau dhe Ujku.

Kecat dhe ujku.

Dhelpra dhe lejleku
 

Didi

C'est la vie.
Teatri kukullave, shfaqja në Burrel:
Kush ma mori gëzimin.

 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Gabimi me i madh qe kam bere ne jete eahte se skam vajt kurre ne teatrin e kukullave ne Tirane. Uroj ta rikuperoj dyke cuar vajzat.
*nder gabimet me sakte se kam shume, jo vec kete.
 
Top