• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Sugjerimet per temat e vitit 2021

Endrra

VIP
meqe u keputet me sugjerime po hedh disa une


Shkurt - Dashuria (Shen Valentin)
Mars - Nena mbretereshe e botes
Prill - Bejte
Maj - Pronvera trokiti
Qershor - Bota jone jeni ju!
Korrik - Vibrime vere
Gusht - Shkelqim hene
Shtator - Me koken pas
Tetor - Vjeshte e praruar
Nentor- Prag festash
Dhjetor - Fundvit

me thoni si ju duken dhe sugjerime nese keni

faleminderit
Qenke kput dhe ti .. si kisha pare me pare kta tituj 😛🤣
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Kjo e korrikut vibrim vere ;) hmmmmm 🧐 goca mos e mbani, ne korrik, telin ne xhepin mbrapa :lol:

Moone u riktheve ke letersia ti :giggle: u dashka me mpreh lapsin une
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Do sugjeroja dhe 1 teme: Bota ime ne leter( Ideja pse shkruan, ceshte poezia per ty/ vargu)
si dhe
2- Zemra ime ne nje shishe( Nje leter per te panjohurin ne nje breg te panjohur) Si keto qe fusin letra e i hedhin ne det. 🤗
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Meqe sugjerime nuk pati me, atehere temat per vitin 2021 do jene si me poshte:

Shkurt - Zemra ime ne nje shishe
Mars - Nena mbretereshe e botes
Prill - Bejte
Maj - Pranvera trokiti
Qershor - Bota jone jeni ju!
Korrik - Vibrime vere
Gusht - Shkelqim hene
Shtator - Me koken pas
Tetor - Vjeshte e praruar
Nentor- Bota ime ne leter
Dhjetor - Prag Festash


Ju pres ne inboxin time me temen e pare per kete muaj

Zemra ime ne shishe
 
Redaktimi i fundit:

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Shkurt - Zemra ime ne nje shishe

Uroj mos pres deri shkurtin qe vjen...faleminderit paraprakisht

Zgjohuni ju Romeot dhe Zhulietat e FV dhe mprihni lapsat :p
 
Private conversations
Help Users
    Top