• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shenjat e zodiakut që mbrohen nga krahu i një engjëlli

Ndoshta, secili prej nesh ka vërejtur se disa njerëz janë gjithmonë të përhumbur nga fati i mirë. Çfarëdo që të bëjnë, ata kanë sukses. E gjithë kjo është për shkak të faktit se ata kanë mbrojtje të veçantë nga fuqitë më të larta. Le të zbulojmë se kush janë këta persona me fat!

4783oqaK9P.jpg


Binjakët

Binjakët janë të dashurit dhe të preferuarit e vërtetë të fatit! Për ta gjithçka funksionon gjithmonë lehtësisht dhe thjesht dhe e vetmja gjë që u mbetet atyre përreth është të befasohen me fatin e tyre të mirë. Sekreti i tyre është se ata dinë të paraqiten “në vendin e duhur në kohën e duhur”. Binjakët tërheqin pothuajse gjithmonë vëmendjen tek vetja dhe fuqitë e larta i ndihmojnë ata të vërehen nga njerëzit e duhur. Ata janë të gatshëm të ndihmojnë në çdo kohë. Kjo është arsyeja pse ata i zgjidhin të gjitha problemet dhe vështirësitë e tyre pa shumë përpjekje dhe brenda një kohe të shkurtër.

Virgjëresha

Të gjithë të lindurit nën shenjën e Virgjëreshës janë veçanërisht punëtorë, dinjitozë dhe kanë një dëshirë të pashmangshme për të ndjekur rregullat. Kjo është ndoshta arsyeja pse ata mund të mbështeten në falënderime të veçanta. Përveç kësaj, ata kanë një shqisë të gjashtë të zhvilluar (intuitën). Falë kësaj, ata që i përkasin kësaj shenje shmangin shpesh situatat e ndjeshme dhe konfliktuale. Gjithashtu fati i mbron ata nga rrethanat serioze dhe të tmerrshme të jetës. Por ata vetë kanë një vullnet të fortë për të jetuar dhe përmbushur.

Shigjetari

Shenja më pozitive e zodiakut është Shigjetari! Ai është me të vërtetë me fat pothuajse çdo ditë. Për të realizuar ndonjë nga ëndrrat e tij, ai nuk ka nevojë të bëjë çdo përpjekje, pasi edhe pa këtë gjithçka do të shkojë siç duhet. Të afërmit dhe të njohurit gjithmonë do ta ndihmojnë atë në një situatë problematike ose konfliktuale. Mbi të gjitha, Shigjetari është një fëmijë i vogël i cili gjithmonë pret një dhuratë ose një surprizë. Fuqitë e larta përmbushin dëshirën e tij!

Burimi / Italia Feed
 
Une kam 2 , njeri me mbron ndersa tjetri me tremb i cik se mban shume shenime 🤔?

A duhet te shqetesohem 😋lol?
 
Private conversations
Help Users
    Top