• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Rrëfimi i Kazanovës shqiptar: Kam pasur 400 të dashura, jam njëshi në Europë

1608564647617.png

I ftuar në emisionin "N'Kosovë show" ka qenë Bekim Stokaj, nga komuna e Deçanit, i cili ka treguar për jetën private, duke deklaruar se në jetën e tij ka pasur më shumë se 400 femra.

“I kam patur diku mbi 400 femra në krejt Evropën. E kam nisur karrierën me femra në vitin 1998”, tha Bekimi.

Ai ka thënë se në Mal të Zi është martuar 5 herë dhe ka jetuar nga 1 vit me bashkëshortet.

“Më ka ruajtur policia gjermane se kam dalë me 70 femrave përnjëherë. Unë jam i barabartë si me Hollywood”, tha Bekimi.

“Për puthje jam njëshi në Evropë, ka ndodh për një ditë i kam puthur 70 femra. Kur i kam puthur 70 femra për një ditë më ka rënë të fikët”, tha ai.

Portali: zeromedia

Më pas ka shkuar në Gjermani, ku tregon se policia e ruante pasi dilte me shumë femra.
 
As vete nuk e di por kur po lexoja fjalet e tij e vetmja fjale qe me erdhi ti thoja ishte:
"Idiot!"
Se me nxorri prej vetes tani. 🤣

Sa i mjere dhe bosh eshte nje njeri i cili krenohet per vetveten:
1-me nr e femrave qe i ka pas njeheresh(dhe e ka kap policia) 😣
2- puth me mire ne Europe! 😣
 
Private conversations
Help Users
    Top