Për restorant ose për mbrojtje.

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
Ah sonte qënkam shumë e frymezuar për hapje temash më duket :p.
Nejse si tip kurioze që jam, tu ndejt kot më vin disa mendime kot se koti.😆😝 Po thuajse të gjithë jemi njohur me situatën e Covidit dhe vaksinat që gati I kanë bërë të obligueshme.
Dua të di nga ato që i kanë marr vaksinat(kundër covidit) , përse i keni marr: Për mbrojtje nga covidi, ose që të jeni më të lirë në të dalurat nëpër restorante (kafe, qendrat tregtare e tj.)?


P.s unë ende nuk e kam marr, por nëse e marr, do e marr vetëm se nëse dal jasht shtetit, që këto kohë e kam në plan. 😝😂
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Per mos me pas probleme kur udhetoj jashte shqiperie .isha e detyruar se ste lejojne te levizes
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
sdo e bej. se dhe kur dal bej pcr test dhe kaq.
 

Bukowski

Gjumash
Sepse destinacioni ku do shkoja nuk lekonte hyrjen pa 2 vaksinat
 

Crown

La niña
Staf në FV.AL
Mod
Sepse atje ku jetoj normalisht ste lene as deri me toilet te shkosh pa vaksina.
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Kam ber dy diz..Atje ku i kam ber duhej...Pasi do kthehesha dhe ne shqiperi , duke evituar dhe tamponin e karantinen 40ditshe qe i kisha me detyrim
 
Top