• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Per cfare jeni penduar se fundmi?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jam penduar qe po jam i ngutshem me cunat e mi nganjehere, me duhet te ndryshoje.
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Staf në FV.AL
Nuk e di a quhet pendim pooor nuk po arrij dot të mbyll një mision jete a vdekje.
 

Monique

Staf në FV.AL
Nuk pendohem per asgje qe kam bere
Pendohem per cfare skam bere....
Sepse cfare une kam bere ,kane qene zgjedhje dhe vendime te miat!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
shum madje jam pendu.pse u nxitova te jap mendimin tim ..ku me te vertet ishte gabim i madh..

mbase pse jam tip ,qe nuk bi te cdo kush ne provim.
 

Hope

◕‿◕
Po pendohem ende qe jam kokeforte e nuk arij te realizoj qe kalova nje ose me mire thene 2 etapa te rendesishme ne jeten time aktuale dhe nuk di ti vlersoj e ti integroj ne realitet. Menyra per tu projektuar gjithtej me larg, pa u ndaluar e vlersuar prezentin me kushton me shume sec duher.....
 

D. N. Y. N.

Antarë i Respektuar
Jo, për asgjë. As që dua të ndryshoj diçka, sepse kjo jam unë dhe nuk e shoh veten ndryshe.
Për gabime kërkoj ndjesë, por nuk pendohem pse thash apo veprova ashtu, sepse në ‘ato momente’ kanë qenë të ‘drejta’. Gjithashtu edhe mësoj se si të përmirësohem në të erdhmen.
 

CliveOwen

Anëtar i ri
Jo, për asgjë. As që dua të ndryshoj diçka, sepse kjo jam unë dhe nuk e shoh veten ndryshe.
Për gabime kërkoj ndjesë, por nuk pendohem pse thash apo veprova ashtu, sepse në ‘ato momente’ kanë qenë të ‘drejta’. Gjithashtu edhe mësoj se si të përmirësohem në të erdhmen.
O ti je embelsir e shpirtit.
 
Top