• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Një këngë për ty!

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Me kte kong pershnes çiftin ma t'mire te forumit, @WxP me @Bebw 😁

Vemi o svemi
ne mes te pyllit do t’vemi
atje ku dielli dhe bota nuk na sheh😝

20201017_075655~2.jpg
 
Hahahah o te hengert 😂😂😂😂 ,nga ma gjete ate tabel 😂😂😂 ?
Ku e gjeta?
Aty moj ishte, une vetem sa e fotografova😁,
kalova ne mengjes heret dhe u ndala e i bera foto, ja dhe origjinali👍
20201017_075655.jpg
 

Monique

Staf në FV.AL
Veten
Ti ho incontrato per caso
Ma ti ho amato per scelta
Ora diamoci tempo, non avere fretta
Io ti tengo per mano
Ma tu tienimi stretta
E se a volte nel caos
Ti sentissi vuoto
Io sarò li al tuo fianco
E al futuro ci penseremo dopo
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top