Lajme nga futbolli .

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Për Milan thu X që të fitojë 😁 Se kshu e ke ti.

10 vjeçarin e ardhshëm topi i artë do jetë Mbape vs Haland.
Haland esht me produktiv she e nxjerr golin me kollaj se Mbape por t shofim se del naj surpriz deri atehere
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Nuk e njoh mirë D. Zagrebit por këtë Tuhel e kam marë inat. Ja plotësoi pronari i ri gjithë tekat dhe pas barazimit me Konten u soll si majmun.
Nuk kam as un najfar simpatije per ket trajnerin . Sme ka pelqy asiher .
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Nuk kam as un najfar simpatije per ket trajnerin . Sme ka pelqy asiher .

E paskan shkarku

...................

Menjëherë pas shkarkimit të Thomas Tuchel nga drejtimi i Chelsea, mediat britanike zbulojnë edhe kandidatët kryesorë për stolin e bluve...

 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
E paskan shkarku

...................

Menjëherë pas shkarkimit të Thomas Tuchel nga drejtimi i Chelsea, mediat britanike zbulojnë edhe kandidatët kryesorë për stolin e bluve...

Nuk fuste harmoni ne grup ai kshuqe domosdo do fillojn dhe humbjet. E meritonte
 
Top