• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Po!
Kesaj dites,shyqyr qe u mbylle.
Tere dynjaja ka karantine ktej ,une ngel neper pune. :p
 

Moonshine

Strappatemi tutto tranne il sorriso
Fjalet mi keni vjedhur
Zemren ma keni shtypur
Nese kjo ben dike te lumtur, gezohem qe ju dhurova nje buzeqeshje.
 

Moonshine

Strappatemi tutto tranne il sorriso
Kush të merzit ty Ade.
Më trego mua 🤗💪😁👍
Lene se e gjeta ngushellimin🤣
Do ma dhurosh per natale ?

20201117_200839.jpg
 

Bambi

|Lorelai |🌞 Ashtu Keshtu
Staf në FV.AL
Ç'gusto ke?
Ah i dua romane me dashuriçka une lol ,☻ edhe novelave nuk u them jo 😛.Gjithsesi dua te lexoj zhanre te ndryshme , me sygjeroni librin qe ju ka pelqyer me shume ...dua te provoj gjera te reja
 

Lauri

Anunnak
Nuk është kategoria ime 😁
Nuk lexoj histori me fantazi 😄 lexoj gjera reale e serioze unë 🤪
 

Lauri

Anunnak
Këta janë libra që të hapin trurin, mendjen, dhe horizontin
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top