• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Dua t’ju bind
Dua t’ju bind se ende kam mbetur i gjallë
Në fushën e luftës së madhe të poezisë;
E di, kapotën kam grisur e jam mbushur me plagë,
E jam ngritur sërishmi mes dhimbjes së njerëzisë,
E sërishmi batalionet e vargjeve kam thirrur;
Batalionet e mi të mbetur përgjysmë në luftëra
I kam mëkëmbur, përtërirë e stërvitur
Me taktika të reja e mësime të urta.
1983

D.Agolli.
 

DarkLord

Silence is Golden!
@Marla & @Lauri
...live
4B74E4BF-84C8-4879-A837-42AE23A4F5AC.jpeg

😘😘
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ja thash te behesha dhe une njeri i nates sot 😂😂 po keta flekerkan me keq se une me pula 😂😂


Ne sherbimin tuaj
A je me pi naj sen
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Asgje
90% deri 5-6 nmengjes
here nga deshira, here puna
Po ti sot?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top