• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Është normale të rrahësh gruan?

ثshtë normale të rrahësh gruan?

 • PO

  Votat: 4 7.1%
 • JO

  Votat: 52 92.9%

 • Totali i votuesve
  56

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: ثshtë normale të rrahësh gruan?

qysh jo! Sidomos veres ngase edhe e freskon :p
 

Kejla

Anëtar Aktiv
Titulli: ثshtë normale të rrahësh gruan?

po mo cne.............edhe ta lidhesh me zingjire per 10 vjet si ai amerikani :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Po mor pse jo,kur ka derra ne qarkullim.
 

Moonshine

Strappatemi tutto tranne il sorriso
Eshte normale te rrahesh femijet per te miren e tyre?!
ATEHERE eshte edhe normale te rrihet gruaja.

Kshu eshte kur zgjidhet ky metod edukimi... dhe mos me thoni qe nuk eshte kshu.
 

Desa

Temet Nosce
Edhe pyetja si pyetje nuk është normale. Ndaj ekzistojnë klasifikime të ndryshme mbi të qenurit ‘njeri’ dhe ‘normal’.
 

Moonshine

Strappatemi tutto tranne il sorriso
Perderisa do egzistojne element te tille
"Te vrau gje? Te mbushi me gjak? Te beri per spital? Ku i ke shenjat/provat?"

Prisni pastaj kur te dalin emrat ne gazet.
 

Ivy

.......
E vetmja gje qe me beri pershtypje sapo lexova kete teme,eshte se kush jane ata 4 qe kane votuar per ‘po’?!
Zot !!!!
Sikur 500 justifikime te me japin qe mund te lejohet ne ndonje rast,(sa pa sens me tingellon kjo fjali qe shkruajta),ska llogjike,sens,arsye,Zot atje larte qe mund te lejoj doren tek nje femer.
Meqe me shperqendruan ato vota,se lexova temen
 
Private conversations
Help Users
  Top