• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Copy paste nga social media

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Poshtë lëkurës

Gjej mënyrën të më njohësh
Të më ndjesh, gjej mënyrë.
Thellë në sy të më shohësh
Jo përciptas në fytyrë!

Njeriu s' është ai që duket
Por është bota brenda tij.
Nëse s'mund t'i shohësh botën
S'mund të njohësh një njeri!

Unë e shkela botën tënde
E përshkova në çdo qosh .
Shumë e bukur vënde - vënde
Dhe mjaft shkretëtira bosh!

Prandaj unë dija çfarë doja
Nga ajo botë në shpirt e strukur.
Dhe mundohesha të shkoja
Veç atje ku ndjehesha bukur...

Në të kundërt botës sime
Ti asgjë s'munde t'i shohësh .
Ndaj më kot ke pretendime
Në përpjekjen të më njohësh!

Ti i mat vlerën pikturës
E sodit me imtësi...
Por të shohësh poshtë lëkurës
Do dëshirë nuk është dhunti!

Bledi Ylli
 
Private conversations
Help Users
    Top