• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

cilin/cilen?

Delirium

No description ...
🤣
ou kaq afer? Nuk do me bie rruga andej, por behu me Legallyn e ecni ju te une pa u bere familjar si puna ime. 🤗

Ju premtoj qe do dal t'ju takoj o tek kulla Galates, o ne Taksim. 😁
Une nuk vi dot tek ty pa u ber familjar.me.legallyn se jam.illegal 🤪
 

Boreas

(i∂ + m) ψ = 0
Dhe ty do doja te te takoja. Per kuriozitet me shume. A je ashtu sic kam kriju pershtypjen une. 😅

Pyet nje nga tre shoqet te ta heqe kuriozitetin. Ose takohemi ne Suadiye te te jap nje caj por jo per kuriozitet por per respekt te gjithe ketyre viteve ketu.
 

Delirium

No description ...
Pyet nje nga tre shoqet te ta heqe kuriozitetin. Ose takohemi ne Suadiye te te jap nje caj por jo per kuriozitet por per respekt te gjithe ketyre viteve ketu.
Mos mthuj do e qerasesh Soulinen me caj si ai qe sapo pive vet 😄
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pyet nje nga tre shoqet te ta heqe kuriozitetin. Ose takohemi ne Suadiye te te jap nje caj por jo per kuriozitet por per respekt te gjithe ketyre viteve ketu.
Ku i bie Suadiye? 🤔

p.s. 🧡
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Jabanxhi hesap si di mire emrat lol

Suadiye kadikoy me duket se quhet ne pjesen aziatike te stambollit. Me ka pelqyer shume si zone.

Xoxo
Ndoshta Sahil Kadikoy. Suadiye nuk e paskam degjuar. Po vec hec ti se e pime ku te dush. Zakonisht kur me vijne shoqe, deri tani i kam cuar tek kafja Mimar Sinanit n'Suleymaniye. E kam te preferuar ne vere. 😅
 

Boreas

(i∂ + m) ψ = 0
Ndoshta Sahil Kadikoy. Suadiye nuk e paskam degjuar. Po vec hec ti se e pime ku te dush. Zakonisht kur me vijne shoqe, deri tani i kam cuar tek kafja Mimar Sinanit n'Suleymaniye. E kam te preferuar ne vere. 😅
Suadiye eshte se e kam dashuri ate vend. Shife ne google .

Po erdha ne Stamboll do te them 😘🤗
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Shumicen e antareve qe kam perzemer e dine ata por dua te cilesoj njeren. @Marla
Njerezit i vleresoj shume nga njerezia qe kane.
Eshte nje mike e mire dhe do doja te qendronte e tille me kalimin e viteve ( ne nje jete tjeter se di)
Difektet jane pjese e njerzve,por zemra e mire vecori e te rralleve. Keshtuqe ate do e mbaj fort te zemra.

P.s keto fjalen e mira skane te bejne fare me postin e ri qe te ofruan ne ministri 🙄 por gjithsesi ti mos i harro😆
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
segno-del-cuore-di-due-mani-con-tutto-il-simbolo-vedente-dell-occhio-115777861.jpg

Njerin qe edhe ne kete tjeter do e mbikeqyrja!!!
E di vete ai
#njeriuakull
 
Private conversations
Help Users
    Top