Çiftet e javes

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Po teproj ndonje grua hidheni ketej nga une...se nuk e di PSE jam kaq ne forme;)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
@Vajza do na martosh mii per ket vit apo si ke hallin!? :p
me gjej nje te bukurrr,nje trendyy,romatik dhe te dashur.
 
Top