• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çiftet e javes

dangerous

Es que no soy piedra.
Hajde arratisemi mos na gjejn asgjekundi
Jam e jotja je i imi
nese jemi dore per dore
ka shance qe ksaj jave Ti vi fundi .😝😝😜😂
..
..
Je sokolesh e dija., hajde ja fusim flaken forumit e bojmë shkrum e hi për kët dashni deri në çifzezimin e ri. 🤣🤣🤣
.
Prit pak sa të rezervoj vënet te azili i pleqve 🤗 për ne të dyja.
 
Me duket se te shtunen perfundova tekume. Po ama per burre qe kisha🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ mos e paca ma mire.tan kohen pas te dashures.😜😜😜
Po pse nuk kape edhe ti te dashur mga inati atij?


E dashura me te dashur del....apo eshte per plumbin kjo
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Ke e kane lene pa ciftezuar kte jave? Se kshu ne hak te tjereve nk hy une :d
 
Private conversations
Help Users
    Top