Chit Chat Ladies!

Goca a skeni pytur veten ndonjehere pse duhet te harxhoni aq sh lek per lines apo tampona?
Keshtu desha te pyesja nese i perdorni kupat ju.
Po pertoj te ik te gjinekologu vetem per kete,sepse lexova se mund te jene edhe demtuese per pelvic floor.
Shiko fotografinë 1711795

Demtuese?!
Ku
Si
Pse
Lol
Jan super!
Duhet vetem cik praktik per ke nuk ka perdorur asnjehere tampax. Por eshte shum e thjesht... plus qe ne plazh apo pushine nuk ke frik se mos del fija e bardh e tampax.
Harroj qe jam me mestruacione ndonjehere ?
Tani ka dal dhe nje tjeter model qe mund te perdoresh gjat raportit seksual qe nuk te bezdis por nuk e kam testuar akoma kshu qe... kur ta blej, do ju them.
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo

Enjoy ladies ?
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Mos me qeshni duam te palarat e 8 marsit. Do ja bllokoj meshkujve hyrjen ketu ?
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Kurse une per brenda perdor hidromat e holloj pak me uje ..Ndersa jasht plastiko ose nga ajo kundra ujit lool
 
Top