• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfare te pelqen te une?

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Te ishe shalegjate ti do plaste lufta civile ne Shqiperi😁
Rri se je mire.

Me pelqen se rrezaton si diell edhe ne solsticin e dimrit
 

Lorelai

✖ Once
Staf në FV.AL
Te shalgjati me pelqejn shume gjera,mbi te gjitha me plq qe eshte nga Durresi 🤗😂🤗
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
...pavaresisht se ti mund ta lendosh me fjale, ajo kurre nuk e humb dinjitetin te pergjigjet me te njejten gjuhe, por ajo rrethohet nga engjej qe e mbrojne 🤗❤️
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top