• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfarë nuk të pëlqen te unë?

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
E j bippp v t lool edhe komshien .

a je mire ? A ke qen mire kjo eshte me rendesi.:)
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Më vjen mire @MrCool Se dolem nga tema .:p
Asgje si gjej qe nuk me pelqen . Pacim lexohemi .:)
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Qe ka ndryshuar nick
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Pse hoqe dore nga moderimi meqe e ke kaq passion ? 😬
Ja kjo sme pelqen tek ty . lool
 
Redaktimi i fundit:

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Po. A ti ti moderojm pak kto qe folem meqe jan jashte teme ?
Tema: qeka me nerva me duket .
 

Mennel

_/\__________________________.
Dhe harrova te shtoj, se chit chatet I ke hapur si tema te reja.
Nderkoh chit chatin e ke tek nen forumi I lojrave, beje copy. Dhe selektoi komentet qe do t'i postosh beje leviz komentet
Te hapet nje tabele, beje paste ate teme qe ke kopijuar. Dhe kaq eshte puna.
 

Mennel

_/\__________________________.
Po. A ti ti moderojm pak kto qe folem meqe jan jashte teme ?
Tema: qeka me nerva me duket .
Cfare nuk eshte jasht teme?
Ato qe ste pelqejn ty jane jasht teme?
E mire mo, ti e ke ne dore bo cte duash.
Sjam fare ne nerva. Vetem se ne cdo koment qe ste duket me vend ty ose ste pelqen, replikon.
Por nuk e kam me te keqe.
Nese do ec e ti tregoj si spostohen dhe si bashkohen
Peace ✌️
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Cfare nuk eshte jasht teme?
Ato qe ste pelqejn ty jane jasht teme?
E mire mo, ti e ke ne dore bo cte duash.
Sjam fare ne nerva. Vetem se ne cdo koment qe ste duket me vend ty ose ste pelqen, replikon.
Por nuk e kam me te keqe.
Nese do ec e ti tregoj si spostohen dhe si bashkohen
Peace ✌️
Ok u kry ky mhb . Ishe shume e sakte .
tema skam gje me per te shtuar.
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Edhe kjo qenka keq kur e permend ?
kujtova se e kunderta...? Me vjen keq qe te jap kte ndjesi .
Nuk keqkuptohem un vetem kur teprohet
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Edhe kjo qenka keq kur e permend ?
kujtova se e kunderta...? Me vjen keq qe te jap kte ndjesi .
Nuk keqkuptohem un vetem kur teprohet
Jo se eshte keq.por mendimi im qe dhimbjen per largimin nga kjo jete e njerzeve te dashur duhet mbajtur per vete. Eshte dicka shumeeee e shtrejte te ndahet ne rrjete sociale. .por cdo njeri vepron sic e ndjen.kjo ishte arsyja e dhimbjes qe te thashe
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Fotot e turbullta, mdhamin syte
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Staf në FV.AL
Te ndash dhimbjen nuk Eshte gabim . Ne rrjete sociale apo jo . Njerezit i hedhin ndjenjat edhe ne libra ku mund ti lexoj nje bote e tere . Edhe kjo i bie te jet gabim sipas teje . @Ledia

@Loverboy eshte njesh skam ca te them pervec e hug
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Te ndash dhimbjen nuk Eshte gabim . Ne rrjete sociale apo jo . Njerezit i hedhin ndjenjat edhe ne libra ku mund ti lexoj nje bote e tere . Edhe kjo i bie te jet gabim sipas teje . @Ledia
Ok .cdo njeri ka mendimin e vet. 👍 une mendoj ndryshe nuk kam pse i tregoj askuj sa me mungon njeriu im .
 
Private conversations
Help Users
    Top