• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Boksieri britanik injoron Florian Markun: S’meriton të ndeshet me më të mirët

Florian Marku vazhdon të shkëlqejë në ring, ku regjistron vetëm fitore në sfidat e zhvilluara. Pasi shkatërroi disa ditë më parë që në raundin e parë, britanikun Muma Muemba, bilanci i Markut tashmë është 7 fitore dhe 0 humbje.
florian-marku-e1605207867906.jpg

Por boksieri kuqezi nuk ka aspak ndërmend të ndalet dhe këtë gjë e tregoi qartë pas suksesit të fundit, ku bëri të ditur se do të luftojë vetëm për fitore, ndërsa i lëshoi sfidën boksierit tjetër britanik Konor Ben. Ky i fundit konsiderohet si një prej boksierëve më te mirë, teksa në karrierën e tij si profesionist i ka fituar të 16 duelet e zhvilluara. Por Konor Ben i ka shuar shpresat e Makut për një duel, duke e nënvlerësuar hapur boksierin shqiptar.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, britaniku shprehet se Florian Marku nuk ka bërë asgjë që të meritojë duele ndaj boksierëve më të mirë dhe i quan qesharake deklaratat e shqiptarit, që thotë se kundërshtarët e kanë frikë. Ja reagimi i plotë i bërë nga Konor Ben në “Twitter”: “Më besoni, ai vetëm dëshiron që të ndeshet me boksierët më të mirë të Britanisë. Por çfarë ka bërë ai për ta merituar duele të tilla? Kjo është qesharake, pasi ai do të mundej prej çdo boksieri që qëndron mes 20 më të mirëve në Britani”, shkruan Konor në profilin e tij në rrjetet sociale. Por në postimin e bërë nga boksieri britanik bie në sy komente të shumta të tifozëve shqiptarë që mbështesin Florian Markun.

postimi


PANORAMASPORT.AL
 
Private conversations
Help Users
    Top