Ai moment.....!

Ai moment kur ke proven qe kafshet jane me humane se disa lloje njerezish😍😍😍

Shimpanzeja refuzon te haje e te pije sepse e ka kuptuar edhe vete qe eshte ne prag te vdekjes.
Papritur vjen mjeku i cili eshte kujdesur per te per 40 vjet me rradhe.
Shikoni reagimin😢
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Ai moment kur ti je ne qetsin tende, dhe i zhytur ne mendime ,ku pa papritur bije nje borie kamioni dhe hidhesh pupthi ne ajer lool
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ai momenti qe ora shenon 12:55'am,dhe kupton qe iku paraditja ...dhe asgje nga ato qe doje te beje,si bere.
 
Top