• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".
Marla

Pjesa 2. Plani i GREQISË për pushtimin e SHQIPËRISË në 1997. Imazhet e rralla - Gjurmë Shqiptare

Si hartoi Greqia ndërhyrjen në jug të Shqipërisë në vitin 1997? Cili ishte plani? Tragjedia e Otrantos, masakra e Levanit, përgjakja e Cërrikut...1997 pjesa ...

Media information

Category
Dokumentare
Added by
Marla
Date added
View count
274
Comment count
1
Rating
0.00 star(s) 0 ratings

Share this media

Top